Регуляторна політика / Планування регуляторної діяльності / Оприлюднення проєктів регуляторних актів / Відстеження результатів / Відомості про здійснення регуляторної діяльності

Оприлюднення проєктів регуляторних актів

2020 рік

 

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюдення проєкту регуляторного акта - рішення Березанської міської ради «Про встановлення плати за доступ до елементів інфраструктури об’єктів будівництва, транспорту, будинкової розподільної мережі комунальної власності Березанської міської об’єднаної територіальної  громади»

 

На виконання вимог статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» відділ економіки та інвестиційного розвитку виконавчого комітету Березанської міської ради повідомляє про оприлюднення проєкту рішення Березанської міської ради «Про встановлення плати за доступ до елементів інфраструктури об’єктів будівництва, транспорту, будинкової розподільної мережі комунальної власності Березанської міської об’єднаної територіальної  громади» та відповідного аналізу регуляторного впливу.

Проєкт рішення та аналіз регуляторного впливу буде розміщено на офіційному веб-сайті Березанської міської ради в мережі Інтернет berezan-rada.gov.ua, розділ «Регуляторна політика», протягом п’яти робочих днів з дня оприлюднення цього повідомлення.

Зауваження та пропозиції до зазначеного проєкту регуляторного акта просимо надавати у письмовій формі протягом одного місяця з дня його оприлюднення на адресу виконавчого комітету Березанської міської ради: 07541, Київська область, м. Березань, вул. Героїв Небесної Сотні, 1, електронна пошта ekon_berezan@ukr.net

 

Наталія ІВАЩЕНКО, начальник відділу економіки

та інвестиційного розвитку виконавчого комітету 

Березанської міської ради                                                             

Проєкт рішення.doc

Аналіз регуляторного впливу.docx

Дата оприлюдення 13.11.2020р.

 

 

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюдення проєкту регуляторного акта - рішення Березанської міської ради

«Про затвердження Примірного договору оренди комунального майна»

На виконання вимог статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» відділ економіки та інвестиційного розвитку виконавчого комітету Березанської міської ради повідомляє про оприлюднення проєкту рішення Березанської міської ради «Про затвердження Примірного договору оренди комунального майна» та відповідного аналізу регуляторного впливу.
Рішення приймається в зв’язку з набуттям чинності Закону України від 03.10.2019 року № 157-ІХ «Про оренду державного та комунального майна» та з метою врегулювання правових і фінансових відносин між підприємствами, організаціями, установами, закладами та фізичними і юридичними особами, які виникають під час передачі в оренду комунального майна об’єднаної територіальної громади.
Проєкт рішення, додатки до нього та аналіз регуляторного впливу буде розміщено на офіційному веб-сайті Березанської міської ради в мережі Інтернет berezan-rada.gov.ua, розділ «Регуляторна політика», протягом п’яти робочих днів з дня оприлюднення цього повідомлення.
Зауваження та пропозиції до зазначеного проєкту регуляторного акта просимо надавати у письмовій формі протягом одного місяця з дня його оприлюднення на адресу виконавчого комітету Березанської міської ради: 07541, Київська область, м. Березань, вул. Героїв Небесної Сотні, 1, електронна пошта ekon_berezan@ukr.net

 

Наталія ІВАЩЕНКО,

начальник відділу економіки та інвестиційного розвитку виконавчого комітету Березанської міської ради

 

---

 
 

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проєктів регуляторних актів

Проєкти рішень сесії Березанської міської ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2021 рік»,

«Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2021 рік»,

«Про  місцеві податки і збори на 2021 рік»

       Відповідно до ст.ст. 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань Березанська міська рада повідомляє про оприлюднення проєктів рішень сесії Березанської міської ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2021 рік», «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2021 рік», «Про  місцеві податки і збори на 2021 рік ».

      Проєкти регуляторних актів та аналізи його регуляторного впливу будуть розміщені (оприлюднені) на офіційному сайті Березанської міської ради (berezan-rada.gov.uaупродовж трьох робочих днів з дня оприлюднення цього повідомлення.

      Термін приймання пропозицій та зауважень до проєктів регуляторних актів становить один місяць з дня оприлюднення проєктів регуляторних актів та аналізів його регуляторного впливу.

      Пропозиції та зауваження до проєктів регуляторних актів та аналізів його регуляторного впливу просимо надавати в письмовій формі на адресу розробника регуляторних актів: Фінансового управління виконавчого комітету Березанської міської ради, вул.Набережна,4,  м. Березань, 07541. 

 

Заступник начальника фінансового управління Н.В. Пікало

Проект рішення про нерухоме майно на 2021 рік.doc

Проект рішення про місцеві податки і збори на 2021.doc

Проект рішення про земельний податок на 2021 рік.doc

аналіз регуляторного впливу нерухоме майно.docx

аналіз регуляторного впливу земельний податок.docx

аналіз регуляторного впливу місцеві податки і збори.docx

 

 

2019 рік
 

 

 

 

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проектів регуляторних актів

Проекти рішень сесії Березанської міської ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2020 рік», «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2020 рік», «Про  місцеві податки і збори на 2020 рік»

Відповідно до ст.ст. 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань Березанська міська рада повідомляє про оприлюднення проектів рішень сесії Березанської міської ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2020 рік», «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2020 рік», «Про  місцеві податки і збори на 2020 рік ».

Проекти регуляторних актів та аналізи його регуляторного впливу будуть розміщені (оприлюднені) на офіційному сайті Березанської міської ради (berezan-rada.gov.uaупродовж трьох робочих днів з дня оприлюднення цього повідомлення.

Термін приймання пропозицій та зауважень до проектів регуляторних актів становить один місяць з дня оприлюднення проектів регуляторних актів та аналізів його регуляторного впливу.

Пропозиції та зауваження до проектів регуляторних актів та аналізів його регуляторного впливу просимо надавати в письмовій формі на адресу розробника регуляторних актів: Фінансового управління виконавчого комітету Березанської міської ради, вул.Набережна,4,    м. Березань, 07541.  та відділу землекористування виконавчого комітету Березанської міської ради вул.Героїв Небесної Сотні,14а, м. Березань, 07541.

 

 

 

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюдення регуляторного акта-проекту рішення Березанської міської ради «Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами на території Березанської міської ради»

 

     На виконання вимог статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» відділ містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства виконавчого комітету Березанської міської ради повідомляє про оприлюднення проекту рішення Березанської міської ради «Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами на території Березанської міської ради» та відповідного аналізу регуляторного впливу.

     Проект рішення, додатки до нього та аналіз регуляторного впливу буде розміщено в мережі Інтернет на офіційному веб-сайті Березанської міської ради berezan-rada.gov.ua, розділ «Регуляторна політика», протягом п’яти робочих днів з дня оприлюднення цього повідомлення.

    Зауваження та пропозиції до зазначеного проекту рішення Березанської міської ради просимо надавати у письмовій формі протягом одного місяця з дня його оприлюднення на адресу розробника регуляторного акта - відділ містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства виконавчого комітету Березанської міської ради: 07541 м. Березань, вул. Героїв Небесної Сотні, 4, електронна пошта arh.mistobud.mr@ukr.net

 

Начальник відділу

містобудування, архітектури та ЖКГ

виконавчого комітету Березанської міської ради                     Л.Л.Гаркуша

 

АНАЛІЗ [172,5 Kb] 
ДОДАТОК ДО ПР.РІШЕННЯ РЕКЛАМА [196,5 Kb] 
ПРОЕКТ РІШЕННЯ ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПРАВИЛ [31 Kb] 

 

 

2018 рік

 

 

 

ПОВІДОМЛЕННЯ
про оприлюднення  регуляторного акту-проекту рішення Березанської міської ради  
«Про затвердження  Порядку розміщення об’єктів зовнішньої реклами у місті  Березань»
 
 На виконання вимог статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» відділ містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства виконавчого комітету Березанської міської ради  повідомляє про оприлюднення проекту рішення Березанської міської ради « Про затвердження  Порядку розміщення об’єктів зовнішньої реклами у місті  Березань» та  відповідного аналізу регуляторного впливу.
Проект рішення, додатки до нього та аналіз регуляторного впливу буде розміщено в мережі Інтернет на офіційному веб-сайті Березанської міської ради  berezan.org.ua,  розділ «Регуляторна політика»,  протягом п’яти робочих днів з дня оприлюднення цього повідомлення.
Зауваження та пропозиції  до зазначеного  проекту рішення Березанської міської ради просимо надавати у письмовій формі протягом одного місяця з дня його оприлюднення на адресу розробника регуляторного акта - відділ містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства виконавчого комітету Березанської міської ради: 07541 м. Березань, вул. Героїв Небесної Сотні, 4, електронна пошта  arh.mistobud.mr@ukr.net

 

Начальник  відділу

містобудування, архітектури та ЖКГ

виконавчого комітету

Березанської    міської  ради                                    Л. Л. Гаркуша

 

АНАЛIЗ [180 Kb] 
ПОРЯДОК ПО РЕКЛАМI [345,5 Kb] 
РIШЕННЯ ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПОРЯДКУ [31 Kb] 

  

 

Шановні споживачі послуг з водопостачання та водовідведення!

 

Комунальне підприємство "Міськводоканал Виконавчого комітету Березанської міської ради" повідомляє про намір здійснити зміну діючих тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення.

 

 

ПОВІДОМЛЕННЯ

про намір Комунального підприємства "Міськводоканал Виконавчого комітету Березанської міської ради"  здійснити зміну діючих тарифів на послуги централізованого водопостачання та водовідведення для населення.

На виконання наказу Міністерства регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства України від 08.09.2017 року № 234 "Про затвердження змін до Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад із змінами та доповненнями" Комунальне підприємство "Міськводоканал" інформує про намір здійснити зміну тарифів для населення на послуги в наступних розмірах (з врахуванням податку на додану вартість):

- централізоване водопостачання       – 11,52 грн./м3,

- централізоване водовідведення       – 19,36 грн./м3.

 

Планові витрати за елементами

Централізоване водопостачання

Централізоване водовідведення

1.Виробнича собівартість усього, в тому числі

9,6

16,13

     - прямі матеріальні витрати

3,16

1,49

     - прямі витрати на оплату праці

2,42

8,14

     - інші прямі витрати

0,94

2,9

     - загальновиробничі витрати

0,8

1,36

2. Адміністративні витрати

1,23

0,98

3. Витрати на збут

1,05

1,26

4. Фінансові витрати

0

0

5. Усього витрат повної собівартості

9,60

16,13

6. Плановий прибуток

0

0

7. Податок на додану вартість (20%)

1,92

3,23

8. Усього без повірки лічильників (з ПДВ)

11,52

19,36

 

 

Обґрунтування причин зміни тарифу

 

Діючі тарифи на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення затверджені рішенням виконавчого комітету Березанської міської ради від 25.11.2016. року № 187, застосовуються з 20.12.2016 року у розмірах:

- водопостачання – 7,87грн./м3,

- водовідведення – 14,99 грн./м3 є збитковими.

Рівень відшкодування діючих тарифів для населення становить:

- водопостачання – 74 %

- водовідведення – 67%.

Тарифи по водопостачанню зросли на 46%, по водовідведенню – на 29%.

 

На сьогодні порядок формування відповідних тарифів затверджений Постановою Кабінету Міністрів від 01.06.2011 року № 869 "Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги" із змінами внесеними постановою Кабінету Міністрів від 01.10.2014 року № 532, Закону України "Про житлово-комунальні послуги" від 24.06.2004 р. № 1875–ІУ із змінами та доповненнями тариф повинен бути економічно обґрунтованим.

З часу застосування діючих тарифів (з 20.12.2016 року) відбулося зростання основних складових: зростання цін на енергоносії, реагенти, паливно-мастильні матеріали, матеріальні ресурси, запасні частини, комплектуючі, роботи, послуги спеціалізованих організацій (виконання регламентних робіт, ремонт насосного обладнання та інше), розрахунково-касове обслуговування, ріст витрат пов’язаних зі сплатою податків і зборів (земельний податок, податки за надра, спец водокористування), ріст розміру мінімальної заробітної плати та інших складових.

 

Ріст цін на основні складові тарифу:

 

 

Ціна в тарифі 2016 року, грн.

Фактична ціна станом на 01.05.2018 року, грн.

Ріст цін,%

Електроенергія за  кВт.год.

1,97

2,11

107

ПММ

 

 

 

в тому числі

 

 

 

       бензин 1 л

23,40

226,90

115

       дизпаливо 1 л

23,20

26,20

113

Мінімальна зарплата

1600

3723

233

 

 

        Більше як на половину, а в деяких випадках і на 100%, зросла вартість матеріалів, запасних частин, обладнання та комплектуючих, які необхідні для обслуговування, ремонту водопровідно-каналізаційних систем

 

Зауваження та пропозиції приймаються протягом 14 календарних днів з дня оприлюднення цього повідомлення за адресою: 07541, Київська область, м.Березань, вул. Героїв Небесної Сотні, 18.

       Електронна адреса: voda_berezan@ukr.net 
 
 

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюдення  проекту рішення виконавчого комітету

Березанської міської ради  «Про затвердження тарифів на платні

медичні послуги» та аналізу його регуляторного впливу

 

 На виконання вимог статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «БЕРЕЗАНСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ БЕРЕЗАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» повідомляє про оприлюднення проекту рішення виконавчого комітету Березанської міської ради «Про затвердження тарифів на платні медичні послуги» та відповідного аналізу регуляторного впливу з метою одержання зауважень і  пропозицій .

Проект рішення, додатки до нього та аналіз регуляторного впливу буде оприлюднено в мережі Інтернет на офіційному веб-сайті Березанської міської ради  berezan.org.ua,  розділ «Регуляторна політика», протягом п”яти робочих днів з дня оприлюднення цього повідомлення.

Зауваження та пропозиції  до зазначеного  проекту рішення виконавчого комітету Березанської міської ради  надсилати у письмовій формі протягом одного місяця з дня його оприлюднення на адресу розробника регуляторного акта - КНП «БЕРЕЗАНСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ БЕРЕЗАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ»: 07541 м. Березань, вул. Михайлівська, 50, тел. (04576)63048, (04576) 63972, або на адресу виконавчого комітету Березанської міської ради: 07541, м. Березань, вул. Героїв небесної Сотні, 1, тел. (04576)64707

 

В.о.головного лікаря

КНП «Березанська міська лікарня

Березанської міської ради»            (підпис)                  В.В.Луценко  

 
 
 
 
Тарифи на платні медичні послуги. Додатки 1, 2 [102,5 Kb]
Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення [89 Kb]
Проект рішення про затвердження тарифів на платні медичні послуги [65,5 Kb] 
 
 

 


ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проектів регуляторних актів

Проекти рішень сесії Березанськоїміської ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2019 рік», «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2019 рік», «Про  місцеві податки і збори на 2019 рік»

Відповідно до ст.ст. 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань Березанська міська рада повідомляє про оприлюднення проектів рішень сесії Березанської міської ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2019 рік», «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2019 рік», «Про  місцеві податки і збори на 2019 рік ».

Проекти регуляторних актів та аналізи його регуляторного впливу будуть розміщені (оприлюднені) на офіційному сайті Березанської міської ради (www.berezan.org.ua) упродовж трьох робочих днів з дня оприлюднення цього повідомлення.

Термін приймання пропозицій та зауважень до проектів регуляторних актівстановить один місяць з дня оприлюднення проектів регуляторних актів та аналізів його регуляторного впливу.

Пропозиції та зауваження до проектів регуляторних актів та аналізів його регуляторного впливу просимо надавати в письмовій формі на адресу розробника регуляторних актів: Фінансового управління виконавчого комітету Березанської міської ради, вул.Набережна,4,    м. Березань,07541.  та відділу землекористування виконавчого комітету Березанської міської ради вул.Шевченків шлях,131, м. Березань, 07541.

 
Аналіз регуляторного впливу проекту рішення про місцеві податки і збори на 2019 рік[60 Kb] 
Аналіз_регуляторного_впливу_проекту_рішення_по_земельному__податку [60 Kb] 
Аналіз_регуляторного_впливу_проекту_рішення_про_нерухоме_майно [59 Kb] 
Проект рішення про встановлення ставок і пільг по земельному податку на 2019 рік[316,5 Kb] 
Проект рішення про встановлення ставок і пільг на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки на 2019 рік [175 Kb] 
Проект рішення про місцеві податки і збори на 2019 рік [57,5 Kb]
 
 
 
2017 рік 
 

 

 

Проект регуляторного акта рішення виконавчого комітетуБерезанської міської ради 

«Про встановлення тарифів напослуги пасажирського автомобільного транспорту м.Березань»

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
про оприлюднення проекту регуляторного акта 
рішення виконавчого комітету Березанської міської ради 
«Про встановлення тарифів на послуги пасажирського автомобільного транспорту м. Березань»

         На виконання статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», статті 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації», відділ з питань економіки, власності, торгівлі та приватизації житла виконавчого комітету Березанської міської ради виноситиме на розгляд виконавчого комітету Березанської міської ради проект рішення «Про встановлення тарифів на послуги пасажирського автомобільного транспорту м. Березань».

         Метою прийняття даного проекту рішення є недопущення збитковості господарської діяльності підприємства-перевізника щодо перевезень пасажирів та їх багажу, встановлення тарифів в економічно обґрунтованому розмірі, який враховує інтереси перевізника, органів виконавчої               влади (замовників послуг) та споживачів.
           Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акта приймаються в письмовій формі протягом 1(одного) місяця з дати оприлюднення вищезазначеного проекту рішення за адресою: 07541 м. Березань, вул. Героїв Небесної Сотні,1, відділ з питань економіки, власності, торгівлі та приватизації житла виконавчого комітету Березанської міської , тел. (04576)64707

         Проект регуляторного акта та аналіз регуляторного впливу буде розміщено на офіційному сайті Березанської міської ради (розділ «Регуляторна політика») в мережі Інтернет.

 

 

Начальник відділу з питань економіки,

власності, торгівлі та приватизації житла

виконавчого комітету Березанської

віської ради                                                                             К.Г. Яхно

 

* * *

 

 

БЕРЕЗАНСЬКА МІСЬКА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

 

 

м. Березань

 

Про встановлення тарифів на послуги пасажирського

автомобільного транспорту м. Березань

 

 

З метою забезпечення безпеки дорожнього руху та якості транспортного обслуговування населення в автобусних маршрутах загального користування у місті Березані, розглянувши звернення ТОВ «Підприємство «Троїцька Артіль» від 16.11.2017№75, яке здійснює перевезення пасажирів автомобільним транспортом на міських автобусних маршрутах загального користування, керуючись ст.10 Закону України «Про автомобільний транспорт», ст.36Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», ст.28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та наказом Міністерства транспорту та зв’язку України від 17.11.2009 №1175 «Про затвердження Методики розрахунку тарифів на послуги пасажирського автомобільного транспорту», виконавчий комітет Березанської міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1.Встановити тариф на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування м. Березань вартістю проїзду одного пасажира в одну сторону – 5 грн.00 коп.

2. Відділу з питань економіки, власності, торгівлі та приватизації житла оприлюднити дане рішення в засобах масової інформації у 10-ти денний строк після прийняття.

3. Рішення набуває чинності з дня оприлюднення в друкованих засобах масової інформації.

4. Визнати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету Березанської міської ради від 02.03.2015 року №19 «Про встановлення тарифів на послуги пасажирського автомобільного транспорту м. Березань»

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Семененка А.М.

 

 

 

Міський голова                                                      В.Г. Тимченко

 

 

Аналіз регуляторного впливу [120,5 Kb]  

Додаток 2-1 [456,14 Kb]

Додаток 2-2 [441,65 Kb]

Додаток 2-3 [438,02 Kb]

Додаток 2-4 [447,2 Kb] 

 -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
Аналіз регуляторного впливу [50 Kb]  
Проект рішення по місцевих податках на 2018 [107 Kb]  
Затвердження ПОЛОЖЕННЯ ПРО КОНКУРСНИЙ ВІДБІР виконавців послуг з виконання земельних торгів [169 Kb]