Стратегія розвитку Березанської міської територіальної громади

Стратегія розвитку Березанської міської територіальної громади

Березанська міська рада

спільно з експертами Програми „U-LEAD з Європою“

розпочала підготовку проекту

Стратегії розвитку Березанської міської територіальної громади

на період до 2027 року

 

ЗАПРОШУЄМО

до участі у підготовці проекту Стратегії Березанської міської територіальної громади на період до 2027 року.

Робоча група з підготовки проекту Стратегії Березанської міської територіальної громади розпочала свою роботу над розробкою проекту Стратегії нашої громади. Наразі проводиться збір статистичних даних для соціально-економічного аналізу Березанської громади та опитування її жителів, в тому числі підприємців.

Для нас важлива думка кожного з Вас, адже зараз у нас є унікальна можливість разом визначити, якою буде наша громада через 5 років, та сформувати пріоритети.  Переконані, що саме Ви, зі своїми знаннями, значним досвідом роботи, професіоналізмом зможете висловити своє бачення проблеми та надати пропозиції щодо подальшого розвитку Березанської територіальної громади.

Розраховуємо на тісну і взаємовигідну співпрацю. Просимо Вас уважно ознайомитися з попередньо підготовленими інформаційно-довідковими матеріалами.

Чекаємо на Ваші пропозиції, які можна направити на електронну пошту  info@berezan-rada.gov.ua з поміткою „Пропозиції до проекту Стратегії“ або за телефоном - 6-47-07 (відділ економіки та комунальної власності виконавчого комітету Березанської міської ради)

Шановні жителі нашої громади!

В рамках підготовки проекту Стратегії розвитку Березанської міської територіальної громади на період до 2027 року робоча група проводить опитування для визначення основних проблем, які існують в громаді та перспектив розвитку громади на майбутнє. Ваша думка для нас є важливою та обов’язково буде врахована при визначенні пріоритетних завдань та шляхів розвитку нашої громади!

Запрошуємо викласти своє бачення за посиланням:

ОПИТУВАЛЬНИЙ ЛИСТ ДЛЯ МЕШКАНЦІВ БЕРЕЗАНСЬКОЇ  МІСЬКОЇ  ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ  ГРОМАДИ                                                                        

Шановні підприємці нашої громади!

В рамках підготовки проекту Стратегії розвитку Березанської міської територіальної громади на період до 2027 року робоча група проводить опитування з метою оцінки підприємницького клімату у громаді, визначення основних проблем бізнес середовища та перспектив його розвитку на майбутнє. Ваша думка для нас є важливою та обов’язково буде врахована при визначенні пріоритетних завдань та шляхів розвитку нашої громади!

Запрошуємо викласти своє бачення за посиланням:

ОПИТУВАЛЬНИЙ ЛИСТ ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ БЕРЕЗАНСЬКОЇ  МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ