Про місто / Почесні громадяни міста / Перейменування вулиць / Депутати Березанської міської ради / Партнерське об'єднання "Баришівка-Пуллах-Березань"

Партнерське об'єднання "Баришівка-Пуллах-Березань"

У вересні 1990 року перший бургомістр Пуллаха пан Людовіг Вебер разом зі своїми однодумцями відвідали Україну. Візит проходив згідно з програмою Днів Мюнхена в Києві. І саме Людовіг Вебер став ініціатором започаткування співпраці між його рідним містом та Баришівкою. Перебування 12-14 вересня 1990 року першої делегації із Пуллаха на баришівській землі стало першим кроком майбутнього братерства та складовою частиною  благородної справи будівництва  моста дружби між німецьким і українським народами.

Саме 26 жовтня 1990 року перший бургомістр Пуллаха Людовіг Вебер та голова Баришівської  районної ради Микола Коваленко підписали  Договір про партнерство.

Вже понад 30 років між м.Березань і містом Пуллах існує співдружність і співпраця, яка зумовила освоєння особливостей функціонування органів різних рівнів та формування комунікації між населенням громад різних держав. Багаторічне партнерство дозволило побудувати різнопланову співпрацю  та вагомі відносини ( освітнього, гуманітарного, культурного, медичного, соціального та інших напрямів). Управлінці, освітяни, лікарі, рятувальники, депутати, молодь мали можливість відвідати міста Німеччини, ознайомитись  з культурними особливостями Баварії, сферою освіти, охорони здоров’я, особливостями роботи рятувальників і пожежників.

Березанщина завжди із радістю приймає делегації із Пуллаха. Завдяки співпраці відбувся обмін досвідом між лікарями, освітянами м.Березань  та м.Пуллах.

З початком повномасштабного вторгнення РФ в Україну громада Пуллаха, як справжні друзі, котрі, як відомо, пізнаються в біді, всіляко допомагала і продовжує допомагати Березанській ОТГ. Навесні 2022 року місто-побратим подарувало Березанській міській лікарні реанімобіль, яким нині перевозять тяжких хворих. Також передали карету швидкої допомоги  для Садівської амбулаторії загальної практики сімейної  медицини та пасажирський мікроавтобус для Управління освіти молоді та спорту Березанської міської ради, парк комунальної техніки Березанської громади  поповнився одиницею техніки- сміттєвозом.

Кожен новий рік партнерства приносить нові позитивні результати для всіх сторін, сприяє консолідації, взаємодії  та співпраці. Ми , молоде покоління Березанщини, усвідомлюємо важливість  та значимість  збереження дружніх відносин із містом побратимом, потребу в розробленні нових напрямів співпраці. Щиро віримо в наше подальше дружнє співробітництво!