КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Березанської міської ради» / БЕРЕЗАНСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ / Комп'ютерна томографія / МАМОГРАФІЯ / Ехокардіографія

МАМОГРАФІЯ

Мамографія - рентгенографічне дослідження молочних залоз за допомогою мамографа. Використання мамографії дозволяє виявити пухлинні утворення до їх клінічного прояву, тобто тоді, коли їх не можна визначити при пальпації.

При постановці діагнозу на ранніх стадіях в 94% випадків рак грудей можна вилікувати.

Мамографію рекомендовано проходити всім жінкам після 35-40 років 1 раз на 1-2 роки, навіть якщо у жінки немає ніяких скарг з приводу стану її молочних залоз. Жінкам після 45-50 років проходити мамографію необхідно щорічно. У разі необхідності лікар може призначити Вам і частіше дослідження.

У випадку, якщо Вас щось турбує, необхідно порадитися з лікарем (гінекологом, мамологом, хірургом або онкологом), який визначить необхідність проведення мамографії в більш ранньому віці і призначить Вам подальше дослідження.

При мамографії пацієнтка не піддається ніякому ризику, тому що рентгенівська доза опромінення у сучасних мамографів низька.

В КНП "Березанська міська лікарня Березанської міської ради" пацієнтки мають можливість провести мамографічне дослідження на сучасному обладнанні. 

ЗА НАЯВНОСТІ НАПРАВЛЕННЯ СІМЕЙНОГО ЛІКАРЯ ПОСЛУГА НАДАЄТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО.

Довідки за телефоном реєстратури: 045-766-33-95.