Працює адміністративна комісія

21.05.2021

21 травня відбулося засідання адміністративної комісії виконавчого комітету Березанської міської ради, під час якого присутні розглянули порушення за ч. 1 ст. 154 Кодексу України про адміністративні правопорушення, а саме: „Порушення правил тримання собак і котів“. Під час розгляду комісією було з'ясовано, що пес особи, на яку складено адмінпротокол, дійсно перебував за межами її двору. Особа визнала свою провину та пообіцяла в майбутньому не здійснювати подібного правопорушення. Зважаючи на це, комісією одноголосно прийняте рішення піддати особу адміністративному стягненню у вигляді попередження.

Рімма КИРДА,

завідувач сектору з питань житлово-комунального господарства виконавчого комітету Березанської міської ради