Рівні можливості для кожного – це допомога сім’ям, які виховують дітей з інвалідністю, супровід під час навчання таких дітей у звичайних школах, робочі місця та їх адаптація під потреби кожної людини, створення доступного простору і ще сотні інших справ.

01 грудня за дорученням голови Броварської РВА Володимира Майбоженка, за участю начальника відділу з питань ЦЗ Броварської РВА Віктора Шибіко провели робочу нараду з питань функціонування „Пунктів незламності“.

На зображенні марки — зразки військового вітчизняного та закордонного озброєння: „Вільха“, „Нептун“, „Стугна-П“, „Байрактар ТБ2“, FGM-149 „Джавелін“, „M142 Хаймарс“.

1 грудня 1991-го в Україні пройшов референдум на підтвердження Акту про державну Незалежність, який ухвалила Верховна Рада кількома місяцями раніше, 24 серпня.

29 листопада учні Березанського ліцею №3 долучилися до чергової акції #ЩедрийВівторок — міжнародного благодійного руху, який є частиною #GivingTuesday. День, який надихає мільйони людей робити добрі справи та популяризує культуру благодійності.

В умовах повномасштабної війни та збройної агресії росії в Україні тривають віялові та аварійні відключення електроенергії. Тож як ніколи стало актуальним питання, як зберігати харчові продукти у таких умовах.

Березанський ліцей №3 долучився до благодійного освітнього проєкту Flowers4School, який спрямований на озеленення українських шкіл від асоціації квіткових виробників Нідерландів та України.

У Київській області тривають екстрені вимкнення електроенергії. Складна ситуація спричинена ударами країни-терориста по енергосистемі країни.

Навчальний заклад взяв участь у Всеукраїнському проєкті Flowers4School, ціль якого показати дітям як правильно висаджувати цибулинні квіти і піклуватися про свій навчальний заклад.

Цього року, як ніколи, кожен з нас на власному досвіді відчув, як важливо підтримувати та допомагати один одному.

З метою запобігання проявів злочинності та правопорушень у підлітковому середовищі, вчинення протиправних дій щодо неповнолітніх, виявлення в громадських місцях безпритульних та бездоглядних дітей та дітей, схильних до вживання алкогольних напоїв, наркотичних речовин та тютюнопаління, та з метою контролю щодо обмеження перебування неповнолітніх без супроводу батьків або осіб, що їх замінюють, у закладах дозвілля, громадського харчування, на вулицях громади у вечірній час проведено вечірній профілактичний рейд "Діти вулиці".

Такі тимчасові обмеження розпорядженням начальника Київської обласної військової адміністрації на всій території регіону продовжено з 27 листопада до 4 грудня.

Березанська громада, як і вся Україна, вшановує пам'ять усіх, хто стали жертвами тяжкої трагедії в роки Голодомору.

Сьогодні – День пам’яті жертв голодоморів.

Цього року вшанування пам'яті жертв сталінського режиму відбувається під час повномасштабної війни Росії проти України. Знову проти українців росіяни застосовують геноцидні практики. Адже Росія в цій війні переслідує ту саму мету, що й під час Голодоморів — знищити українську ідентичність і націю.

Глибокий сум і похмуре небо сьогодні над нашою громадою: ми назавжди попрощалися із нашим земляком, захисником України – Олексієм Бігуном, який героїчно загинув 20 листопада 2022 року поблизу Бахмута Донецької області.

Щороку з 25 листопада до 10 грудня відбувається Всеукраїнська акція „16 днів проти насильства“.

Основне завдання цієї кампанії привернути увагу спільноти до двох актуальних проблем: запобігання і протидія домашньому насильству та торгівлі людьми, а також активізація діяльності державних установ, громадських організацій заради захисту прав людини.

Міський голова Володимир Тимченко провів чергове засідання сесії Березанської міської ради, яке розпочалася із виконання Гімну України. Опісля присутні хвилиною мовчання вшанувати пам'ять всіх українців, які загинули у війні з російською федерацією.

У Березанській громаді запрацював Пункт Незламності – місце безпеки під час тривалого відключення електроенергії чи тепла.

Функціонуватиме пункт цілодобово та безкоштовно.

На території Березанської громади визначено пункти обігріву, які функціонуватимуть у період зниження температури повітря, відключення електроенергії або опалення.

„Міськводоканал“ повідомляє, що у зв’язку з масовими ракетними атаками по інфраструктурі області, задля економії елетроенергії, відсьогодні ПОДАЧА ВОДИ у місті здійснюватиметься з 07.00 до 09.00 ранку та з 18.00 до 20.00 вечора.