Депутати розглянули 12 питань порядку денного та прийняли відповідні рішення.

Розпочали робочий тиждень апаратною нарадою із керівниками структурних підрозділів, медичних установ, комунальних підприємств, старостами, яку провів секретар міської ради Олег Сивак.

З метою недопущення харчових отруєнь через споживання харчових продуктів, які можуть бути небезпечними внаслідок порушення температурних умов їх зберігання управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини, державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Броварського району Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області з врахуванням рекомендацій МОЗ ПРОПОНУЄ‼️

Рятувальники Броварського району закликають громадян дотримуватися елементарних правил безпечної поведінки на водних об’єктах.

Відзначаємо цей важливий день із почуттям гордості за нашу велику історію та нашу незламну волю!

‼️Пам'ятайте! При ігноруванні попередження про заборону купання у невідведених для цього місцях, ви наражаєте себе та своїх близьких на небезпеку, а саме:

12-14 липня надзвичайний рівень пожежної небезпеки.

Юні спортсмени показали високу підготовку та гарні результати.

З метою забезпечення стабільної епізоотичної ситуації на території Броварського району та недопущення занесення африканської чуми свиней рекомендуємо власникам, які утримують поголів’я свиней, посилити заходи профілактики АЧС.

04.07.2024 за рахунок коштів Державного бюджету України проведено фінансування ЗА ЛИПЕНЬ 2024 року витрат для розрахунку з одержувачами соціальних виплат за програмою „Соціальний захист громадян, які потрапили у складні життєві обставини“ в сумі 1409567,18 грн. (Один мільйон чотириста дев’ять тисяч п’ятсот шістдесят сім гривень 18 коп.), а саме:

Броварське районне управління ГУ ДСНС України у Київській та Броварська районна державна (військова) адміністрація, з метою недопущення матеріальних втрат зернових через пожежі та інші надзвичайні ситуації в місцях збирання, зберігання та переробки врожаю зернових, за умов дотриманням заходів безпеки, зокрема в умовах військової агресії та вимог чинного законодавства, наголошують щодо виконання  заходів сільськогосподарськими підприємствами району.

Позитивні емоції, незабутні враження та щасливі обличчя подарував нам сьогоднішній захід, який ось уже 5 років знайомить жителів громади з іменами талановитих, здібних й обдарованих дітей.

Сьогодні відзначають своє професійне свято захисники правопорядку! Секретар міської ради Олег Сивак привітав поліціянтів із професійним святом та подякував за те, що завжди стоять на варті спокою Березанської громади, а також боронять цілісність України на війні!

Підтримка та розвиток дитячого футболу у Березанській громаді вже давно стали невідʼємною справою у роботі муніципалітету.

.

Днями у Білогородці відбувся турнір із боксу. Березанську громаду на турнірі представили 4 боксери:

29 червня відбувся благодійний концерт Народного хору „Осіння мелодія“ міського Будинку культури.

????????З Днем Конституції, Березанська громадо!

4 липня 2024 року об 11:00 на платформі Google-meet відбудеться онлайн-подія «Експортні можливості для Київщини» за спільної організації Київської обласної державної (військової) адміністрації, Агенції регіонального розвитку Київської області та платформи NAZOVNI.

Пропонуємо за допомогою електронного кабінету роботодавця подати онлайн: