Відбулося позачергове засідання сесії Березанської міської ради.

Серед основних питань порядку денного – внесення змін до бюджету на 2024 рік.

Так, днями, сприяючи гуманітарним ініціативам, Березанська міська рада спільно з Благодійним фондом „Родос“ надали допомогу місцевій лікарні.

08 квітня 2024 року з метою профілактики вживання наркотичних та психоактивних речовин було проведено лекцію для старшокласників Березанського ліцею №3 за участю представників служби у справах дітей Березанської міської ради та відділу превенції Броварського РУП ГУНП в Київській області.

Днями, з 5 по 7 квітня, у Броварах відбувся Чемпіонат Київської області з шахів серед юнаків та дівчат до 12 років.

Музична подія – благодійний концерт від студентів Київської муніципальної академії музики ім. Р.М. Глієра, організований випускницею Березанської школи мистецтв Марією Акопян, 5 квітня зібрала гостей у міському будинку культури.

Розпочалася реєстрація на безкоштовну менторську програму лідерства для жінок зі статусом ВПО, що відбудеться 19-30 серпня 2024 року (Закарпаття).

Попри війну і невизначеність, жінки-підприємниці продовжують вести бізнес, реалізовувати нові проєкти та пліч-о-пліч з чоловіками виборювати нашу незалежність.

 Не соромся детально запитати, як минув день, чи поцікавитися почуттями. Такі запитання налаштовують на глибшу відповідь.

27 березня Баришівська ДЮСШ запросила волейбольні команди Березанської громади для участі у відкритому весняному турнірі ДЮСШ смт Баришівка.

Відкритий весняний кубок Березанської громади з футзалу серед дітей 2017 р.н. днями відбувся у спортивному залі Березанського ліцею №4, де нашу громаду представили команди Фортуна і Фортуна-2. Суперниками наших футболістів стали Матадор Переяслав, ДЮСШ Яготин, Атаман Баришівка.

Секретар міської ради Олег Сивак провів щотижневу апаратну нараду, під час якої керівники прозвітували про стан справ в підпорядкованих структурах та хід виконання завдань, доручених на попередніх засіданнях.

Українці та українки можуть скористатися послугами Державної служби зайнятості онлайн, витративши всього від 5 до 20 хвилин свого часу.

Сьогодні ми попрощалися із відважним Захисником, земляком, гранатометником 1 стрілецького відділення 1 стрілецького взводу, 2 стрілецької роти військової частини А4462 – ГРИГОРЕНКОМ Станіславом Володимировичем

Контракт? Мобілізація? Органи охорони кордону? Морська охорона? Обирай варіант, який зручний саме для тебе.

З метою розгляду заяв, щодо видалення зелених насаджень, відбулося виїзне засідання комісії з обстеження зелених насаджень. За результатами роботи комісії питання буде винесене на розгляд виконкому.

Загалом за три змагальних дня на помості виборювали путівки на чемпіонат України з класичного пауерліфтингу близько 200 атлетів Києва та Київської області.

Вакцинація є найефективнішим і безпечним методом профілактики важких, життєзагрожуючих інфекційних захворювань, таких як: туберкульоз, дифтерія, правець, кашлюк, поліомієліт, кір, краснуха, вірусний паротит, вірусний гепатит В та інші.

10 років мужності.

10 років відваги.

10 років стійкості.

26 березня 2024 року Національна гвардія України відзначає десяту річницю свого створення. Це військове формування з правоохоронними функціями має цікаву історію, власні бойові рекорди та своїх героїв, яких шанує Україна і світ.

Перейшовши до розгляду питань порядку денного, члени виконкому погодили проект рішення про закінчення опалювального сезону для населення та бюджетних установ Березанської міської ради з 23 березня 2024 року.