Контракт? Мобілізація? Органи охорони кордону? Морська охорона? Обирай варіант, який зручний саме для тебе.

З метою розгляду заяв, щодо видалення зелених насаджень, відбулося виїзне засідання комісії з обстеження зелених насаджень. За результатами роботи комісії питання буде винесене на розгляд виконкому.

Загалом за три змагальних дня на помості виборювали путівки на чемпіонат України з класичного пауерліфтингу близько 200 атлетів Києва та Київської області.

Вакцинація є найефективнішим і безпечним методом профілактики важких, життєзагрожуючих інфекційних захворювань, таких як: туберкульоз, дифтерія, правець, кашлюк, поліомієліт, кір, краснуха, вірусний паротит, вірусний гепатит В та інші.

10 років мужності.

10 років відваги.

10 років стійкості.

26 березня 2024 року Національна гвардія України відзначає десяту річницю свого створення. Це військове формування з правоохоронними функціями має цікаву історію, власні бойові рекорди та своїх героїв, яких шанує Україна і світ.

Перейшовши до розгляду питань порядку денного, члени виконкому погодили проект рішення про закінчення опалювального сезону для населення та бюджетних установ Березанської міської ради з 23 березня 2024 року.

▪️ Навчання триватиме протягом квітня-липня цього року.

Члени комісії розглянули протоколи за порушення ст. 152 КУпАП „Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів“, ч. 2 ст. 156 КУпАП

????Вшанувавши хвилиною мовчання загиблих внаслідок збройної агресії росії проти України, перейшли до розгляду питань порядку денного, які ретельно були вивчені депутатами під час депутатських комісій.

За сумлінну працю, професіоналізм, відповідальне ставлення до роботи, особистий внесок у розвиток комунального господарства громади секретар Березанської міської ради Олег Сивак вручив нагороди.

Цієї суботи у м. Вишгород відбувся Кубок Київської області з шахів серед юнаків та дівчат віком до 18 років у 3-х вікових групах.

Днями в місті Київ відбувся Всеукраїнський турнір з боксу присвячений Дню українського добровольця.

Учора, 17 березня, пройшли заключні матчі.

Усі команди-учасники отримали свої нагороди, кубки, подяки та медалі.

Ще один наш Герой навіки приєднався до Небесного Українського Війська…

ТУБЕРКУЛЬОЗ – це інфекційне захворювання, збудником якого є мікобактерії туберкульозу, або палички Коха. Цей мікроорганізм не схожий на інші мікроби. Його унікальність, насамперед, полягає у тому, що він є стійким до умов навколишнього середовища.

Дитячий благодійний концерт, присвячений збору коштів на потреби ЗСУ, днями відбувся у міському будинку культури.

Серед інфекційних захворювань особливе місце займають гострі кишкові інфекції: дизентерія, сальмонельоз, харчові токсикоінфекції та ін. Інфекційні хвороби цієї групи спричиняються різними збудниками: найпростішими, бактеріями, вірусами. Підвищена температура навколишнього середовища сприяє поширенню збудників, які викликають захворювання на кишкові інфекції. До організму такі збудники потрапляють, головним чином, з інфікованою водою, зіпсованими та неякісними харчовими продуктами або контактно-побутовим шляхом через брудні руки.

Ми попрощалися з ГЕРОЄМ – МОСКАЛЕНКОМ Віктором Васильовичем.

Наш земляк загинув 13 червня 2023 року під час наступальних дій в районі н.п. Сторожове Донецької області.

12 березня відбулося позачергове засідання сесії Березанської міської ради зумовлене внесенням змін до бюджету громади на 2024 рік.