Успішною і перспективною буде лише та громада, яка дбає про своє майбутнє – дітей та молодь, підтримуючи їх та заохочуючи до саморозвитку.

Вже втретє Березанська громада вітає та нагороджує переможців інтелектуальних і творчих конкурсів, а також їхніх батьків, вчителів і наставників.

На території школи Лехнівського старостинського округу продовжуються роботи з монтажу та встановлення системи відеоспостереження для забезпечення нагляду та правопорядку за об’єктом, адже питання безпеки громадян – важливий етап в роботі муніципалітету.

Урочисте та хвилююче свято гостинно зібрало сьогодні у залі засідань Березанської міської ради наших дорогих випускників 2021 року, які за високі досягнення у навчанні здобули золоті та срібні медалі.

Сьогодні, 16 червня 2021 року заступник директора – начальник відділу надання соціальних послуг Березанської міської філії Київського обласного центру зайнятості Лариса Прозорова провела робочу зустріч з Михайлом Деркачем – старостою Недрянського старостинського округу Березанської ОТГ.

З метою покращення соціального обслуговування найвразливіших верств населення, забезпечення якісних умов життя, незалежно від місця проживання, мультидисциплінарною командою Березанського міського територіального центру соціального обслуговування

15 червня 2021 року в рамках проєкту „Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості“ завершився черговий етап конкурсу проектів соціальної дії для представників Березанської громади. Організаторами даного конкурсу виступили Березанська міська рада та Міжнародна організація „Британська рада“.

Рейд території здійснено старостою с. Недра Михайлом Деркачем та інспекторами структурного підрозділу „Муніципальна варта“ КП „Березанькомунсервіс“.

Для кожного зі стаціонарних відділень КНП "Березанська міська лікарня Березанської міської ради" та денного стаціонару поліклініки за кошти з місцевого бюджету було закуплено нові комплекти постільної білизни. Сьогодні, відповідно кількості ліжок, білизну отримали працівники відділень.

Невблаганно швидко спливає час. Все більше віддаляючи ті береги, що вабитимуть нас неповторно яскравими образами дитинства, білосніжними весняними садами юності

Бажаємо жити яскраво й цікаво, впевнено й наполегливо йти до своєї мети, завжди досягати всього, що було Вами задумано. Удачі на шляху пізнання, успіхів у всіх творчих задумках!!!

15 червня дев’ятикласники нарешті полегшено зітхнули,отримали перший документ, здобутий наполегливою працею, - «Свідоцтво про базову загальну середню освіту».

15 червня 2021 року у Березанській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1 відбулось вручення свідоцтв про базову загальну середню освіту учням дев’ятих класів.. Саме ця подія зібрала в стінах рідної школи батьків, вчителів і дев’ятикласників. 48 учнів подолали один із етапів на шляху до дорослого життя.

Із теплими промінцями літнього сонечка до дев’ятикласників прилинуло радісне свято, якого немає в жодному календарі. І буває воно лише один раз у житті кожної людини. Це свято вручення першого документа, свідоцтва про базову середню освіту.

У рамках здійснення комплексу заходів з благоустрою, на території старостинських округів розпочато профілактичні рейди.

Питання безпеки громадян завжди важливе й актуальне, а впровадження безпекових проєктів, на меті яких посилення захисту жителів, важливих об’єктів комунального майна та підвищення рівня розкриття правопорушень – пріоритетний напрямок діяльності міської влади.

Сьогодні, 15 червня, відбулося звітування директора Березанської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Ольги Ігнатій перед педагогічним колективом та батьками за 2020-2021 навчальний рік.

Питання функціонування закладів дошкільної освіти актуальніше стає в літній період. Саме влітку виконуються ремонтні роботи в освітніх закладах, період відпустки працівників освіти, а в карантинний період організація літнього відпочинку покладається на батьків.

15 червня 2021 року у рамках основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання проводиться тестування з географії. 56 випускників закладів загальної середньої освіти Березанської міської ради зареєструвалися та прибули на пункти тестування у м. Яготин.

Літо – найулюбленіша пора, яку завжди з нетерпінням чекають діти. Адже це найдовший період відпочинку, нових пригод, подорожей, знайомств.

14 червня 2021 року, за ініціативи Березанської міської філії Київського обласного центру зайнятості та за сприянням Березанської міської ради відбулося засідання круглого столу на тему «Основні напрямки співпраці служби зайнятості з Березанською ОТГ щодо підвищення рівня зайнятості населення».