????????З Днем Конституції, Березанська громадо!

4 липня 2024 року об 11:00 на платформі Google-meet відбудеться онлайн-подія «Експортні можливості для Київщини» за спільної організації Київської обласної державної (військової) адміністрації, Агенції регіонального розвитку Київської області та платформи NAZOVNI.

Пропонуємо за допомогою електронного кабінету роботодавця подати онлайн:

​Початок нового робочого тижня розпочали апаратною нарадою, яку провів секретар міської ради Олег Сивак. В ході наради обговорили з колегами виконання доручень та спланували заходи на поточний робочий тиждень.

У Бучі відбувся турнір з боксу пам'яті майстра спорту міжнародного класу та тренера Олексія Джуньківського.

Змагання зібрали учасників із різних регіонів України.

Бажаю миру, злагоди й благополуччя в оселі, щоб кожен день був наповнений теплою підтримкою близьких і рідних людей!

Велика подяка всім причетним за любов до рідної землі, терпіння і витримку!

Ми розуміємо, як важко знайти свій шлях у новому місці. Саме тому Київська обласна служба зайнятості готова стати вашим надійним партнером у процесі адаптації та пошуку нових можливостей!

Ботулізм – це дуже небезпечне харчове отруєння. Воно виникає при вживанні продуктів, що містять ботулотоксин. Ботулотоксин - один з найсильніших серед відомих токсинів, що блокує нервову функцію і призводить до дихального і скелетно-м'язового паралічу. Смертність в Україні від ботулізму  досягає 20%. Найчастіше ботулотоксин виділяють з в’яленої риби, м’ясних консервованих продуктів – паштети, тушковані мясопродукти, консервованих грибів та овочевих салатів домашнього виготовлення. Також слід відмітити, що збудник ботулізму часто розмножується в продуктах гніздами, тому при вживанні одного продукту кількома особами захворювання може  виникати не у всіх, а кому „пощастить“.

Бо навіть без нагадувань з календаря важливо пам'ятати про себе, свої почуття та емоції. Та піклуватися про себе щодня — кожен день вартий того, щоби ми були добрими до себе ????

ТЕАТР ТАНЦЮ „ЗАВИВАНЕЦЬ“ (керівник – Маргарита Ольшевська) отримав звання „ЗРАЗКОВИЙ“!

Громадська організація „Центр підтримки та захисту ветеранів, осіб з інвалідністю та внутрішньо переміщених осіб“ здійснює реалізацію Програми підтримки та розвитку підприємництва ветеранів та членів їх родин „Мрії без меж“.

Новим електромобілем швидкої медичної допомоги поповнився автопарк Центру первинної медико-санітарної допомоги.

Вітаємо чергових переможців (Лауреата І ступеню) - хоровий колектив Березанської школи мистецтв, керівника Тетяну Примак та концертмейстера Оксану Тименко з перемогою на ІХ Міжнародному багатожанровому фестивалі-конкурсі мистецтв Лиманські зорі, м. Миколаїв.

З метою сприяння розвитку сімейних форм виховання, у приміщенні Березанського управління Броварської філії Київського обласного центру зайнятості проведено інформаційний семінар для безробітних осіб.

Під час літніх канікул діти більше часу проводять вдома, що збільшує їхню активність у цифровому світі.

Відучора на базі закладів освіти Березанської громади розпочали свою діяльність 7 дитячих пришкільних центрів дозвілля. Табори запрацювали на базі Березанського ліцею №2, №4, Садового ліцею, Лехнівської, Ярешківської, Недрянської та Яблуневої гімназії.

31 травня 2024 відбувся черговий вечірній рейд з виявлення бездоглядних, безпритульних дітей та дітей, схильних до вживання алкогольних напоїв, наркотичних та психотропних речовин, тютюнопаління та паління електронних пристроїв.

Відповідно до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих, спортивних заходів та спортивних змагань України на 2024 рік затвердженого Міністерством молоді та спорту України,

На майдані Шевченка вирувало справжнє свято дитинства: співали, танцювали, відвідували майстер-класи, брали участь у квестах і конкурсах, робили світлини на згадку у святково оформлених фотозонах, грали в лотерею, розважалися на атракціонах та ласували смаколиками.