Загальні збори Асоціації „Енергоефективні міста України“

19.05.2021

18 травня у Києві на конференції „Через якість врядування до успішності українських громад“ відбулися загальні збори Асоціації „Енергоефективні міста України“ (АЕМУ). Березанську громаду на цьому заході представив енергоменеджер міської ради Руслан Биков.

АЕМУ була створена для об’єднання органів місцевого самоврядування для підвищення якості життя громад, забезпечення їх сталого енергетичного розвитку та адаптації до змін клімату. На сьогоднішній день Асоціація „Енергоефективні міста України“ об’єднує більше 90 українських міст, Березанська громада стала її членом у 2017 році.

Виконавчий директор АЕМУ Святослав Павлюк презентував звіт про діяльність та фінансовий звіт Асоціації за 2020 рік та доповів про майбутні плани на 2021 рік. На загальних зборах до Асоціації було прийнято нові міста, а також обрано новий керівний склад та виконавчий орган.