Вітання працівникам музею!

19.05.2021

У Міжнародний день музеїв за дорученням міського голови Володимира Тимченка від усієї Березанської громади представники муніципалітету адресували найтепліші вітання з нагоди професійного свята працівникам Березанського краєзнавчого музею. Впродовж усього свого існування краєзнавчий музей є окрасою нашого рідного краю і хранителем історичної пам’яті та культурної спадщини. Багато років поспіль засновником і незмінним директором установи була Галина Рих – жінка-легенда та Берегиня історії. Сьогодні справу усього її життя гідно продовжують працівники установи, яким гості побажали подальшої успішної роботи в культурній сфері, життєвої наснаги та творчого натхнення.

Символічно, саме сьогодні очільник громади ініціював рішення щодо присвоєння Березанському краєзнавчому музею імені цієї видатної особистості.

Також присутні хвилиною мовчання та покладанням квітів до могили вшанували пам'ять Галини Рих, котра теплим спомином назавжди залишиться у серцях жителів.