Із сесійної зали

19.05.2021

18 травня відбулося позачергове засідання сесії Березанської міської ради, на початку якого в Міжнародний день музеїв присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять Галини Рих.

Окрім того, саме сьогодні з метою увічнення пам’яті засновника і директора Березанського краєзнавчого музею, Почесного жителя міста Березань, Заслуженого працівника культури України Ганни Лаврентіївни Рих міський голова Володимир Тимченко ініціював рішення щодо присвоєння Березанському краєзнавчому музею імені цієї видатної особистості, яке одноголосно підтримали народні обранці. Головний спадок Березанської громади – краєзнавчий музей і він повинен носити ім’я свого засновника, жінки-історії, яка присвятила своє життя. Прийняте рішення дає можливість розпочати процедуру громадського обговорення щодо присвоєння музею імені Г.Л.Рих, як це передбачено чинним законодавством.

Ухвалили депутати й інші рішення. Зокрема, затвердили протокол результатів електронного аукціону з продажу об’єкта малої приватизації. Також прийнято важливе рішення щодо передачі з балансу комунального некомерційного підприємства „Березанська міська лікарня Березанської міської ради“ на баланс Березанського міського територіального центру соціального обслуговування та закріплення за ним на праві оперативного управління кисневий концентратор OLV-10 вартістю 39,5 тис.грн.