Навчання працівників з впровадження системи електронного документообігу триває

14.05.2021

В рамках впровадження системи електронного документообігу АСКОД в муніциалітеті проведено навчання спеціалістів відділу документообігу, які відповідають за ведення діловодства та безпосередньо займаються реєстрацією документів. Спеціалісти отримали практичні навички та рекомендації щодо правильності заповнення картки вхідної та вихідної кореспонденції, звернень та запитів громадян, нормативно-розпорядчої документації. Разом з радником міського голови Ларисою Кочур та координатором від розробника електронного документообігу ТОВ „ІнфоПлюс" Анною Мішиною обговорили деталі щодо наповнення системи, внесення резолюції керівником та можливостями генерування звітів з виконавської дисципліни. Визначилися з термінами наступних навчань для керівництва та працівників міської ради, що відбудуться вже на наступному тижні.