Проєкт "Civil tech - інструмент якісної взаємодії" для громад

14.05.2021

Сьогодні відбулася перша онлайн-конференція проєкту "Civil tech - інструмент якісної взаємодії" для громад, які стали переможцями конкурсного відбору. Березанську громаду на цьому заході представили радник міського голови Лариса Кочур та працівники відділу інформаційного забезпечення Яна Павленко й Артем Крамаренко. Організатори конференції представили координаторів проєкту, ознайомили з напрямками його реалізації і подальшими кроками щодо впровадження електронних інструментів для покращення комунікації з громадськістю. Проєкт передбачає не лише впровадження нових е-сервісів: чат бот для мешканців громади, місцеві ініціативи, відкрите місто, громадський бюджет, а й навчання для працівників міської ради, активних громадян та представників бізнесу, з питань комунікації, обмін досвідом й успішними практиками між громадами.

Зазначимо, що проєкт реалізується Асоціацією міст України та ГО „Стратегії розвитку громад“ у межах проєкту „3D Project: Розвиток попри перешкоди. Стійке громадянське суспільство в часи пандемії та в майбутньому“, за фінансової підтримки Європейського Союзу.