У Березанській громаді урочистим покладанням квітів та хвилиною мовчання відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

09.05.2021

Ранок 9 травня чи не для кожної людини – хвилюючий і святковий. Не виключення і Березанська громада. Сьогодні вшанувати подвиг українського народу, хвилиною мовчання згадати рідних і близьких, які на своїх плечах винесли тягар воєнного лихоліття, покласти квіти до меморіалу у Парку Слави м. Березань зібралися представники муніципалітету, жителі та гості. Зі сльозами на очах кожен пригадав щось своє, рідне, - те, що назавжди завжди залишиться у серці.

Згадати день подвигу наших дідусів і бабусь та віддати шану кожному, хто виніс роки війни, пережив біль втрати, зібралися й у старостатах громади. 76-а річниця минає з тих страшних подій. І з кожним роком їх – живих сторінок історії – залишається все менше з нами. У Березанській громаді зустріли цю переможну весну лише 7 ветеранів...

ПАМ’ЯТАЄМО! ДЯКУЄМО! ШАНУЄМО!