Дорогі ветерани, учасники та діти війни! Шановні земляки!

09.05.2021

Від щирого серця вітаю вас із Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

9 травня ми низько схиляємо голови перед мільйонами загиблих у Другій світовій війні. Віддаємо шану всім, хто воював на фронтах, хто самовідданою працею в тилу наближав довгоочікувану перемогу, хто відбудовував наші міста і села після війни, мріючи про мирне небо і вільну Батьківщину. Мільйони українців, в тому числі і наші земляки-березанці, пройшли страшне горнило війни, але відстояли право людей на свободу, врятувавши країну від нацизму. Ми завдячуємо нашим дідам і прадідам, які ціною свого здоров'я, а часто й життя, подарували нам можливість жити і виховувати дітей у вільній країні.

Бажаю всім міцного здоров’я, довголіття, миру, родинного тепла і затишку, а нинішнім захисникам – незламного духу, відданості Україні і віри в щасливе майбутнє.

Нехай на нашій землі завжди панує мир, злагода та добро!

Зі святом!

міський голова Володимир ТИМЧЕНКО