Священна пам’ять завжди у наших серцях…

08.05.2021

8 травня, у День пам’яті та примирення, ходою і покладанням квітів до пам’ятних місць представники муніципалітету, жителі та гості Березанської громади вшанували мужність і хоробрість наших воїнів, які, пройшовши пекло Другої світової війни, принесли нашій країні найдорожче – перемогу.

Кожен рік віддаляє нас від 1945 року та вічною і невмирущою залишаються священні сторінки історії українського народу та Березанського краю, пам'ять про тих, хто відстояв мир на нашій землі, врятував світ від нацистської навали, виявив небачену стійкість і мужність заради Великої Перемоги.

Долучилися до покладання квітів і старостати нашої громади, які єдиною родиною віддали шану героям і зі сльозами на очах пригадали тих, які героїчно боролися за мир і свободу.

Ми пам’ятаємо і безмежно дякуємо сивочолим ветеранам та справжнім захисникам за мужність у боях й оборону рідної землі, у серці кожного з нас й донині живе спомин про доленосні події минулого та звитяги наших предків.