Дорогі ветерани! Шановні жителі громади!

08.05.2021

Щороку 8 травня в Україні відзначають День пам’яті та примирення, вшановуючи великий подвиг, що увінчує героїзм, мужність та величезну любов до рідної землі.
Цього травневого дня ми знову повертаємося до незабутніх сторінок історії минулого, щоб ще раз згадати і вшанувати тих, кому зобов’язані мирним життям. Пам'ять про наших дідів і прадідів, котрі пройшли пекельний вогонь Другої світової війни і гідно боролися за перемогу над нацизмом, часто ціною свого життя, – назавжди залишиться у наших серцях.
Доземний уклін, безмежна вдячність та глибока шана визволителям української землі.
Дорогі ветерани, щиро зичу міцного здоров'я, родинного тепла і злагоди, любові та шани, віри у славне майбутнє нашої Березанської громади і рідної України та ще довгих років життя під мирним небом!
Вічна пам’ять загиблим, низький уклін живим!
міський голова Володимир ТИМЧЕНКО