Ми удосконалюємося заради Вас!

07.05.2021

З метою якісного надання адміністративних послуг на території сіл Березанської громади із 1 квітня створено віддалені робочі місця адміністраторів та спеціалістів ЦНАПу. Тож віднині отримати адміністративні послуги жителі сіл Недра, Ярешки, Лехнівки, Пилипче, Яблуневе та Садове можуть безпосередньо за місцем проживання у старостатах у працівника старостату. У цих населених пунктах впроваджено електронні сервіси та програми: „Реєстр територіальної громади“ та „Соціальна громада“, які дають можливість жителям подавати документи на отримання послуг, не приїжджаючи до міста в ЦНАП. В числі таких популярних послуг є реєстрація/зняття з реєстрації місця проживання, подання документів для отримання пільг, субсидій, допомоги при народженні дитини, одинокій матері, малозабезпеченій сім’ї та інші соціальні послуги. У старостатах громадяни можуть отримати послуги, які стосуються земельних питань, - подати документи для отримання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, дозволу на розробку технічної документації, затвердження проєкту та технічної документації, передачу в оренду земельної ділянки тощо.