Гістероскоп у міській лікарні

07.05.2021

Дбаючи про здоров’я жінок Березанської ОТГ, для гінекологічного відділення КНП „Березанська міська лікарня Березанської міської ради“ за кошти з місцевого бюджету було придбане нове обладнання - гістероскоп. Лікарі акушер-гінекологи Світлана Лакей та Володимир Мироненко пройшли курси тематичного удосконалення із гістероскопії та лапароскопії з відпрацюванням практичних навичок і вже готові приймати пацієнтів.

Завдяки підписанню лікарнею договору з НСЗУ за програмою медичних гарантій 2021 року („Гістероскопія“), за наявності електронного направлення, послуга буде БЕЗКОШТОВНОЮ для пацієнтів.

❗ГІСТЕРОСКОПІЯ — це сучасний метод обстеження та лікування порожнини матки і цервікального каналу з допомогою гістероскопа (спеціальної оптичної системи).

Метод дозволяє проводити візуальну діагностику під 100-кратним збільшенням порожнини матки, здійснювати забір матеріалу для аналізу, усувати виявлену патологію.

Гістероскопія дозволяє усувати маткові причини безпліддя, механічні перешкоди настання вагітності, причини кровотеч, фіброміом, поліпів матки. Методика мінімізує травмування здорових тканин та органів і сприяє їхньому швидкому відновленню.

Гістероскопію проводять під загальним знеболенням у стерильних умовах в операційній.

ПОКАЗИ ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ ГІСТЕРОСКОПІЇ

✔внутрішньоматкові синехії

✔гіперплазія ендометрію (надмірне розростання тканини)

✔аномалія розвитку матки (неповна внутрішньоматкова перегородка)

✔припущення наявності новоутворень в матці та прицільної біопсії

✔поява змін в структурі ендометрію (поліпи, гіпер

✔плазія, ендометріоз)

✔наявність міоматозних підслизових вузлів

✔ймовірність розриву стінок матки

✔порушення місячного циклу

✔кровотечі в менопаузі

✔безпліддя

✔моніторинг ефективності лікування гіперпластичних процесів ендометрія

✔ускладнений перебіг післяпологового періоду

✔«загублена» внутрішньоматкова спіраль (вмс)

✔чужорідні тіла в порожнині матки

✔контроль ефективності гормональної терапії

☎За детальною інформацією з приводу обстеження звертатися до кабінету № 55 (ІІІ поверх поліклініки) або за телефоном гінекологічного відділення - 6-47-61.

За інформацією КНП „Березанська міська лікарня Березанської міської ради„