Іфа-тести на антитіла до covid-19 в міській лікарні

30.04.2021

У КНП „Березанська міська лікарня Березанської міської ради можна провести дослідження на коронавірус, COVID-19, “антитіла до SARS-CoV-2 НА ПЛАТНІЙ ОСНОВІ для забезпечення належного лікування пацієнта.

Імуноферментний аналіз — це вид аналізу, за допомогою якого виявляється комплекс „антиген — антитіло“, який виробляється, коли організм уражений вірусом.

Метод ІФА-тестування визначає імуноглобуліни двох типів: M і G. Якщо виявляється M, то це говорить про ГОСТРИЙ ПРОЦЕС захворювання (з'являється в крові людини приблизно з 5 по 10 день від появи клінічних проявів), якщо G — то людина ПЕРЕХВОРІЛА і виробилися антитіла до цього захворювання (з'являється в крові прибзлизно на 17- 20 день).

ВАРТІСТЬ дослідження на:

✔️коронавірус, COVID-19, антитіла до SARS-CoV-2, IqM - 209 грн;

✔️на коронавірус, COVID-19, антитіла до SARS-CoV-2, IqG - 202 грн.

ЗАБІР КРОВІ НА ІФА-ТЕСТ ПРОВОДИТЬСЯ В амбулаторних умовах КАБ.№15 (І поверх поліклініки) ДО 11 ГОДИНИ (з понеділка по п'ятницю включно).

Результат тесту - через 24-72 години.

Детальна інформація за телефоном реєстратури: 6-33-95.

За інформацією „Березанська міська лікарня Березанської міської ради“