Герої нашого часу!

29.04.2021

Традиційно 28 квітня професійне свято відзначають працівники швидкої медичної допомоги – люди, котрі щодня першими беруть на себе відповідальність за здоров’я та життя людей, в будь-який час готові прийти на допомогу хворим і травмованим. Автомобілі швидкої допомоги цілодобово виїжджають на виклики, щоб надати кваліфіковану медичну допомогу людям, які перебувають у критичній ситуації.

Жителів нашої громади та прилеглих районів успішно обслуговує Березанська підстанція Переяслав-Хмельницької станції екстреної медичної допомоги комунального некомерційного підприємства Київської обласної ради „Київський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф“ та невідкладна медична допомога КНП „Березанська міська лікарня Березанської міської ради“.

Вклад цих служб для Березанської громади – безцінний, адже у цьому жертовному, щоденному служінні працівники екстреної та невідкладної часто не мають права на спокій і відпочинок, бо рятують людське життя.

Вони – наші Герої, котрі першими беруть на себе усі удари пандемії, ризикуючи своїм здоров’ям.

Тож щиро бажаємо спокійних робочих змін, терпіння і добра!

Дякуємо вам за мужність, за вашу благородну і таку потрібну роботу!