Стартував VII набір будівельників на офіційну роботу до Ізраїлю

27.04.2021

Відповідно до реалізації Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Держави Ізраїль про тимчасове працевлаштування українських працівників в окремих галузях на ринку праці Держави Ізраїль та Імплементаційного протоколу А між Міністерством соціальної політики України та Управлінням з питань населення та імміграції при Міністерстві внутрішніх справ Держави Ізраїль інформуємо, що розпочато VII тур відбору кандидатів для участі в програмі тимчасового працевлаштування в Державі Ізраїль.

Доступні вакансії:

• опалубник;
  • арматурник;
  • плиточник;
  • штукатур.

Оплата погодинна.

Графік: 8/годинний робочий день, 5 днів на тиждень.

УВАГА! Понаднормові години роботи оплачуються додатково за підвищеним тарифом.

Робота офіційна за візою В/1.

Знання мови не вимагається.

Освіта не вимагається – лише досвід роботи за обраною вакансією.

Вимоги:

• Чоловіки (рекомендований вік) від 25 до 50 років
  • Громадяни України
  • Раніше не працювали в Ізраїлі
  • Не маєте родичів першого ступеня, які працюють в Ізраїлі (крім братів та сестер).
  • Будівельник за однією з зазначених спеціальностей

Заяви на набір можна подати  до 28 травня 2021 р..

Звертайтесь до центру зайнятості з такими документами:

•  паспорт гр. України або посвідка на тимчасове проживання;
  • паспорт гр. України для виїзду за кордон;
  •   ідентифікаційний код;
  • для громадян, що офіційно перебувають у шлюбі необхідно подати такі ж документи дружини.

Обов'язково мати  ксерокопії документів, які зазначено вище.

Адреса Березанської МФ КОЦЗ: 07541, Київська обл., м. Березань, вул. Героїв Небесної Сотні, 1А, телефон: (04576)64781.

Найближчі практичні іспити плануються орієнтовно на 21-24 червня. Точна дата буде залежати від кількості кандидатів та ситуації з карантинними обмеженнями

Також усі деталі про хід працевлаштування у Ізраїлі за умовами Міждержавної угоди читайте тут http://israeljobofficial.org.ua/

Заступник директора Березанської МФ КОЦЗ, Лариса ПРОЗОРОВА