Вакцину від pfizer-biontech отримали вже 750 жителів київщини

23.04.2021

Першу дозу вакцини Сomirnaty/Pfizer-BioNTech уже отримали 750 жителів Київщини. Йдеться про працівників і мешканців будинків для людей похилого віку.

Про це 21 квітня повідомив перший заступник голови Київської облдержадміністрації Дмитро Назаренко.

„Вакцинальна кампанія в області триває. Маємо в наявності вакцини CoronaVac/Sinovac Biotec і Сomirnaty/Pfizer-BioNTech. Обидві використовуємо. Першу – для щеплення маломобільних груп населення та їх опікунів, а також працівників освіти, які будуть залучені до проведення ЗНО. Другу – для працівників і мешканців психоневрологічних інтернатів“, – пояснив Дмитро Назаренко.

Також він додав, що загалом перші щеплення від коронавірусу вже зробили 22 842 жителів Київської області:

21 599 осіб – вакциною AstraZeneca/Covishield;

1176 осіб – вакциною CoronaVac/Sinovac Biotec;

750 осіб – вакциною Сomirnaty/Pfizer-BioNTech.

За інформацією пресслужби Київської ОДА