Працюємо над впровадженням електронного документообігу

19.04.2021

Сьогодні відбулася онлайн-нарада за участю працівників Березанської міської ради та представника-розробника програми ТОВ „ІнфоПлюс“ Анни Мішиної щодо впровадження електронного документообігу. Фахівцями „ІнфоПлюс“ вже проведено ряд робіт: інсталяцію програмування, наповнення довідників з адресатами та видами документів, організаційної структури та штату працівників апарату і структурних підрозділів. Наступним кроком є надання необхідної інформації щодо підрозділу, який здійснюватиме реєстрацію документів, та розмежування внутрішньої документації за видами. Обговорили разом алгоритм дій щодо накладення резолюції міським головою та план-графік реалізації проекту. Найближчим часом, з метою технічного впровадження, апробації програми та налагодження системного докуменообігу, заплановано навчання спеціалістів відділу документообігу, які безпосередньо реєструватимуть документи в системі АСКОД.

Відповідальним виконавцям дані відповідні доручення.