Пільги на тверде паливо та скраплений газ у 2021 році

07.04.2021

Управління соціального захисту населення та праці виконавчого комітету Березанської міської ради продовжує прийом заяв на отримання пільг в грошовій готівковій формі на тверде паливо і скраплений газ.

Право на отримання пільг для придбання твердого палива та скрапленого газу, відповідно до затверджених норм, мають пільговики:

• особи з інвалідністю внаслідок війни - 100%;
  • учасники бойових дій - 75%;
  • учасники війни - 50%;
  • сім’ї померлих (загиблих) ветеранів війни - 50%;
  • багатодітні сім’ї - 50%;
  • постраждалі внаслідок Чорнобильської катастрофи 1 та 2 категорії - 50% (тільки тверде паливо, на скраплений газ пільг немає).

Норми споживання твердого палива і скрапленого газу відповідно до яких надаються пільги готівкою для відшкодування витрат на їх придбання:

• тверде паливо - 1 тонна на домогосподарство на рік;
  • скраплений газ – 1 балон на домогосподарство на рік.

Пільги на придбання твердого побутового палива призначаються у разі ненадання в житловому приміщенні комунальної послуги з постачання теплової енергії для централізованого опалення (теплопостачання) та невикористання природного газу або електричної енергії для індивідуального опалення.

Пільги на придбання скрапленого газу призначаються у разі невикористання природного газу або електричної енергії для приготування їжі.

Телефон для довідок: (04576)6-41-31.

За інформацією управління соціального захисту населення та праці виконавчого комітету Березанської міської ради