За якісними послугами - до міської лікарні

30.03.2021

У КНП „Березанська міська лікарня Березанської міської ради“ жителі Березанської ОТГ та прилеглих районів можуть пройти огляд слизової шлунка та дванадцятипалої кишки лікарем ендоскопістом за допомогою фіброгастродуоденоскопа для виявлення запалення слизової, ерозій, виразок, новоутворень структур в цих органах.

Зараз гнучкі ендоскопи для обстеження і лікувальних втручань у просвіті травного каналу – це не „зонди“, а комплекс для відеоендоскопії - надзвичайно складні і дорогі електронно-механічні агрегати. Сучасні відеосистеми для ендоскопії не лише забезпечують високу якість зображення, а й дають змогу його збільшення, фіксації окремих кадрів або відеозапису, а також спеціальної обробки зображення за допомогою світлових фільтрів чи комп’ютерного аналізу. Ці „просунуті“ технології дозволяють краще оцінити дрібні деталі поверхні слизової оболонки, а це, в свою чергу, поліпшує діагностику насамперед злоякісних пухлин на ранніх стадіях та передпухлинних змін.

На даний час усі ендоскопи є герметичними приладами, які підлягають очистці, миттю і дезинфекції високого рівня з допомогою сертифікованих розчинів відповідно до міжнародних рекомендацій, що робить ендоскопію безпечною для пацієнта та запобігає інфікуванню (ВІЛ, гепатити В і С, туберкульоз). Інструментарій для маніпуляцій та операцій є одноразовим або багаторазовим, останній підлягає стерилізації.

При хронічних захворюваннях шлунка і дванадцятипалої кишки лікарі радять проходити таке обстеження не рідше одного разу на рік. Не слід проводити це обстеження на піку загострення хвороби, а також при підозрі на кровотечу з досліджуваних органів.

Медичні послуги надаються БЕЗКОШТОВНО пацієнтам, які МАЮТЬ ЕЛЕКТРОННЕ НАПРАВЛЕННЯ.

За додатковою інформацією звертайтеся за телефоном до реєстратури міської лікарні: 045-766-33-95.

 

 

<<< До списку усіх новин