Книги, що говорять

26.03.2021

Нам важко навіть уявити світ, в якому немає книги. До неї ми звикли з самого дитинства, вона розкриває перед нами дивовижні таємниці життя та дає корисні поради у важку хвилину, вчить нас розуміти самих себе. Найважливіше призначення книги – зберігати знання, накопичені віками, і передавати їх наступним поколінням. Книзі ми завдячуємо тим, що сьогодні можемо насолоджуватися шедеврами давньої літератури. В наш час на заміну друкованим книгам приходять електронні. Але прихильників традиційних книжок завжди буде багато, адже спілкування з друкованою книгою викликає особливе відчуття, ніби спілкування з живою людиною. Любов до книги в кожному з нас приходить в дитинстві.

Вчителем зарубіжної літератури Ничипорук Н.І. з учнями 5 класу протягом уроку створено проект «Книги, що говорять» для розвитку навичок словесного малювання, творчих здібностей, вмінь коментувати прочитане та виховувати любов до книги. Протягом уроку діти з радістю говорили та ділилися враженнями про своїх героїв улюблених книжок.