Тривають конкурсні відбори на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування

26.03.2021

У зв’язку з реорганізацією Березанської міської ради та упорядкуванням структури муніципалітету, від початку тижня тривають конкурсні відбори на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування.

Для забезпечення ефективної роботи структурних підрозділів вже проведено конкурси на заміщення таких вакантних посад: завідувача сектору з питань реабілітації пільгових категорій населення відділу обробки заяв та документів на отримання соціальної допомоги та комплектацій управління соціального захисту населення та праці; заступника начальника управління – начальника відділу обробки заяв та документів на отримання соціальної допомоги та комплектацій управління соціального захисту населення та праці; головного спеціаліста відділу з земельних та екологічних питань виконкому міської ради; начальника відділу персоналу; начальника відділу інформаційного забезпечення; головного спеціаліста відділу економічного аналізу та розвитку управління економіки (проектний менеджмент), адміністраторів та спеціалістів центру надання адміністративних послуг, які працюватимуть на території старостатів громади.

Усі учасники складають письмовий іспит та проходять співбесіду, за результатами яких визначено осіб, рекомендованих до призначення.