Удосконалюємо професійну компетентність педагогічних працівників навчаючись

11.03.2021

11 березня працівники центру професійного розвитку педагогічних працівників Березанської міської ради взяли участь у навчальному онлайн-семінарі ,,Центри професійного розвитку педагогічних працівників - ефективна організація в територіальних громадах‘‘, що проходив за Програмою  ,,U-LEAD з Європою“.

Під час онлайн-заходу учасники обговорили актуальні питання сфери освіти, ефективні підходи до управління освітньою мережею, розглянули питання діяльності центрів професійного розвитку педагогічних працівників та можливості для розвитку потенціалу вчителів у громадах.

Також у рамках онлайн-зустрічі учасникам надали рекомендації щодо забезпечення високої якості надання освітніх та консультативних послуг працівниками у системі управління освітою в об’єднаних територіальних громадах.