Талановиті діти – гордість і майбутнє громади!

10.03.2021

Виховання та відкриття творчих здібностей вихованців Березанської школи мистецтв – важливий напрямок роботи у сфері молодіжної політики міської ради, а перемоги та вдосконалення майстерності через участь у різноманітних конкурсах – найвища нагорода. Березанський край – багатий на юні обдарування.

З черговими перемогами вітаємо викладача Вікторію Мазурок та її талановитих учнів:

• Курукчі Ріммаля – Лауреата І премії дистанційного Міжнародного онлайн-конкурсу для юних піаністів (м. Львів);
  • Тарана Георгія – Лауреата І премії Міжнародного фестивалю-конкурсу мистецтв і талантів „Діти-Зірки“ (м. Бердянськ);
  • Сопіну Владиславу – Лауреата ІІ ступеня Міжнародного багатожанрового дистанційного фестивалю-конкурсу „Зірковий Драйв“ та Лауреата ІІІ ступеня Міжнародного інтернаціонального фестивалю „CREATIVE FLIGHT 2021“.

Вітаємо! Завжди вірте у свої можливості і впевнено йдіть до мети!