Працюємо над удосконаленням системи соціальних послуг

10.03.2021

Адміністративні послуги соціального характеру є одними з найбільш затребуваних жителями нашої громади. Чітка взаємодія управління соціального захисту населення та праці з Центром надання адміністративних послуг і надання таких послуг у ЦНАПі має велике позитивне значення, оскільки максимально наближає їх до людей. На сьогодні Березанська міська рада розпочала роботу над удосконаленням системи надання таких послуг та впровадженням програмного комплексу „Соціальна громада“. 10 березня начальник управління соціального захисту населення та праці виконкому Березанської міської ради Лариса Москаленко взяла участь у онлайн-семінарі за участю керівників територіальних громад та начальників управлінь соціального захисту населення райдержадміністрацій та міськвиконкомів на тему: „Про основні завдання органів соціального захисту населення райдержадміністрацій, міськвиконкомів (міст обласного значення), територіальних громад щодо реалізації вимог Закону України „Про соціальні послуги“.

Під час онлайн-семінару детально розглянуто проблемні питання, що виникають при організації роботи підчас надання соціальних послуг. Нагадуємо, що для отримання соціальних послуг (наприклад: державної соціальної допомоги при народженні дитини, малозабезпеченості, оформлення  субсидії та інші) необхідно звертатися до Центру адміністративних послуг виконкому Березанської міської ради.