ВАКЦИНАЦІЯ: 30 БЕРЕЗАНЦІВ ВЖЕ ЩЕПЛЕНО ВІД COVID-19

07.03.2021

6 березня мобільна бригада з вакцинації проти COVID-19 побувала в Березанській міській лікарні, куди часто з симптомами коронавірусної інфекції звертаються пацієнти Березанської громади.

За інформацією директора КНП ''Березанська міська лікарня Березанської міської ради"  Володимира ЛУЦЕНКА щеплення отримали 30 осіб, серед них - медичні працівники міської лікарні та жителі Березанської ОТГ, що зареєструвалися на вакцинацію.

Кожен бажаючий може потрапити до списку очікування на вакцинацію за допомогою порталу  „Дія“, додатку „Дія“ або за допомогою національного контакт-центру МОЗ (0 800 60 20 19).

Заповнивши заявку менше, ніж за 5 хвилин, українці отримають запрошення до пунктів щеплення відповідно до затвердженої Міністерством охорони здоров'я дорожньої карти з вакцинації.

За інформацією КНП "Березанська міська лікарня Березанської міської ради"