Правове виховання в освітніх закладах громади

04.03.2021

„Той, хто вирішить вивчати закони, не матиме часу їх порушувати.“ (Йоганн Вольфганг Гете)

Створення демократичного суспільства неможливе без високої правової культури громадян і, в першу чергу, дітей, без формування їх активної життєвої позиції. Відомості про свої права дитина може взнайти у спеціальному документі, який називається „Конвенція ООН про права дитини“. А ще її називають світовою конституцією для дітей. Саме тут прописані права, якими вони можуть користуватися до 18-ти років.

Україна ратифікувала Конвенцію 27 лютого 1991 року, тим самим взявши на себе великі зобов’язання в забезпеченні прав дітей. Днями з учнями 9-А класу Березанськоі ЗОШ І-ІІІ ступенів N 1 було проведено гру-тренінг „Закон і ми“, під час якої діти ознайомилися з основними положеннями Конвенції та розширили свій правовий світогляд.

Петрова Л.А.,класний керівник 9-А класу