Визначено переможців конкурсу на посади директорів освітніх закладів

02.03.2021

Конкурс на заміщення посад директора Недрянського НВК та Яблуневої ЗОШ І-ІІІ ступенів Березанської міської ради.

02.03 2021 року відбувся конкурс на заміщення посад директорів. До конкурсної комісії подані документи кандидатів, а саме Баші Юлії Миколаївни, Недрянський НВК та Нечипорук Ірини Василівни, Яблунева ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Конкурс відбувався у три етапи:

перевірки знання законодавства у сфері загальної середньої освіти, зокрема Закону України «Про освіту», Закону України «Про повну загальну середню освіту» та інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти; виконання ситуаційних завдань;

публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти.

Протокол рішення конкурсної комісії з результатами відбору буде подано на розгляд депутатів Березанської міської ради.

Оксана ЗАГОРУЛЬКО,

начальник відділу освіти