Обдаровані діти – гордість Березанської громади

02.03.2021

Підтримка та розвиток обдарованості дітей є важливим напрямком роботи влади, а всебічний розвиток обдарувань школярів, їх успіхи та перемоги в різноманітних конкурсах та олімпіадах — запорука прогресу будь-якої галузі життя.

28 лютого завершився II (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН. Цього року конкурс проходив онлайн і вперше – за новими правилами. У середовищі Zoom конкурсанти у своїх секціях презентували результати власних наукових досліджень під час постерного захисту та наукової конференції. Оцінювало виступи учнів кваліфіковане журі. Найбільш масштабний МАНівський конкурс у 2021 році проходив у 62 секціях, у яких було представлено 325 дослідницьких проектів, протягом шести днів працювали 41 онлайн-конференція.

Березанську громаду представляли 6 учнів загальноосвітніх навчальних закладів.

Призерами ІІ (обласного) етапу конкурсу-захисту стали:

Одинока Катерина, учениця 11 класу Березанського НВК (секція «історичне краєзнавство», науковий керівник – Білецька С.В.) – ІІ місце та Бережна Вікторія, учениця 10 класу Березанської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 (секція «фольклористики», науковий керівник Применко Т,В, керівник гуртка – Індовська Т.О.) - ІІІ місце.

Ві таємо учасників та призерів конкурсу. Успіхів у навчанні, нових наукових відкриттів та здійснення мрій!