Нова спецтехніка для Березанської громади

01.03.2021

Розвиток комунальної сфери та розширення транспортного парку завжди був і є пріоритетним напрямком у роботі влади, а відмінне обслуговування Березанської ОТГ – одна з важливих складових у діяльності комунальних служб. Днями за сприяння міського голови Володимира Тимченка та депутатського корпусу за кошти місцевого бюджету для потреб громади придбано новий сучасний сміттєвоз МАЗ із відвалом для прибирання снігу «ВЛІВ 250». Спеціальна техніка обладнана маніпулятором з вантажопідйомністю 650 кг, що здійснюватиме захват, підйом та вивантаження ТПВ із контейнерів, а також у зимовий період, завдяки відвалу, що встановлюватиметься додатково на авто, транспорт здійснюватиме прибирання снігу.

Тож незабаром на вулиці громади виїде новий сміттєвоз, що працюватиме на благо жителів.