Понад 30 років дружби та тісної співпраці між містами-побратимами

24.02.2021

Займаючи активну європейську позицію та керуючись незмінними принципами дружби, єдності та братерства між містами побратимами Пуллах-Баришівка-Березань, днями відбулася онлайн-зустріч із бургомістром м. Пуллах Сюзанною Таузендфройнд за участі голови правління партнерського об’єднання Бориса Скорика, представників Березанської та Баришівської громад.

Під час зустрічі учасники обговорили партнерські відносини та перспективи співпраці між містами-побратимами у майбутньому з реалізації проектів, що успішно втілюються у життя уже понад 30 років. Провідне місце серед них належить оздоровленню дітей і молодіжному обміну.

Окрім того, проаналізували економічний розвиток громад, акцентуючи увагу на необхідності впровадження заходів із енергозабезпечення й енергоефективності.

На завершення Борис Миронович подякував партнерам за багаторічну дружбу, що стала взірцем взаєморозуміння двох народів, коли не на словах, а на ділі втілюються у життя наміри та плани.