У БОРОТЬБІ З НАСЛІДКАМИ НЕГОДИ

12.02.2021

Майже неділю на території Київщини не вщухає негода. Снігові замети, сильні вітри до 15-20 м/c, хуртовини та заметілі. На дорогах ожеледиця.

У боротьбі зі стихією комунальні служби громади працюють цілодобово. З метою ліквідації наслідків снігопаду до роботи з очищення території від опадів залучено усю спеціальну техніку. Задіяні двірники та працівники установ, які очищають тротуари.

Уся техніка забезпечена посипальними матеріалами – піском і сіллю.

За інформацією керівника ККП Олексндра Окладного, першочергово очищаються вулиці загального користування для своєчасних поставок продуктів харчування і товарів першої необхідності, перевезення пасажирів громадським транспортом та роботи екстрених служб.

Поступово будуть розчищені й інші вулиці та провулки.

Влада міста та керівники комунальних установ дякують кожному, хто долучився до розчищення територій і пішохідних доріжок, взяв до рук інвентар і не словом, а ділом доклав зусилля для ліквідації негоди.

Також жителів вкотре закликаємо не паркувати машини на узбіччях, щоб не заважати роботі снігоприбиральної техніки.

ЩИРО ДЯКУЄМО ЗА РОЗУМІННЯ КОЖНОМУ, ХТО ПІДТРИМАВ, А ТАКОЖ СИГНАЛІЗУВАВ ПРО НЕДОЛІКИ!

А КОМУНАЛЬНІ СЛУЖБИ, ТИМ ЧАСОМ, ЗНОВУ ГОТУЮТЬСЯ ДО НІЧНОЇ ЗМІНИ ТА ЦІЛОДОБОВОГО РЕЖИМУ!

БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ ТА СВОЇХ БЛИЗЬКИХ!