ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ АРХІТЕКТУРНО-МІСТОБУДІВНОЇ РАДИ

10.02.2021

10 лютого відбулося засідання архітектурно-містобудівної ради, у якому взяли участь члени ради, керівництво міської ради та ТОВ «Інститут територіального планування» (м. Київ).

На розгляд присутніх винесли детальний план території земельної ділянки загальною площею орієнтовно 0, 65 га по пров. Березовий, 11 у м. Березань для будівництва й обслуговування багатоквартирного житлового будинку, а також детальний план території земельної ділянки загальною площею орієнтовно 1,0 га по вул. Героїв Небесної Сотні, 101 у м. Березань для будівництва й обслуговування будівель торгівлі.

З матеріалами проєкту учасників зібрання ознайомила Аліна Морозік, головний архітектор проєкту.

Містобудівну документацію розроблено ТОВ «Інститут територіального планування» на замовлення виконавчого комітету Березанської міської ради відповідно до рішення міської ради від 29.09.2020 року №1109-94-VII.

План рекомендовано на затвердження.