ПРОЄКТНІ ПРОПОЗИЦІЇ ВІД УЧАСНИКІВ НАВЧАННЯ

05.02.2021

Пошук позабюджетних альтернативних джерел фінансування для розвитку громад є важливим і актуальним аспектом, серед яких провідне місце належить написанню грантів.

Уже 2-й день поспіль представники міської ради, освітніх і культурних закладів Березанської громади, а також гості з Баришівської та Переяславської громад навчаються писати проєкти для одержання грантів.

Учора під час проведення тренінгу учасники вже отримали практичні навички щодо написання проєктів, сьогодні вони з радістю представили загалу свої ідеї та напрацювання. Пропозиції щодо залучення додаткових коштів для розвитку Березанської громади, завдяки участі у конкурсах та написанню грантових програм, учасники відтворили у практичних роботах. Також присутні вчилися заповнювати аплікаційну форму проєкту соціальної дії.

Як зазначають самі учасники, тренінг був насичений і продуктивний, а головне – цікавий. Дружня атмосфера сприяла обговоренню важливих аспектів, налагодженню професійних контактів і практичних навичок.

Захід організовано та проведено «Фондом громади Березані» за підтримки Березанської міської ради.