ПОЗАЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ СЕСІЇ

04.02.2021

Позачергове засідання сесії Березанської міської ради відбулося сьогодні, 04 лютого, під головуванням міського голови Володимира Тимченка.

Під час засідання депутати затвердили передавальний акт залишків грошових коштів Яблунівської сільської ради до місцевого бюджету. Також для ефективнішого використання за цільовим призначенням комунального майна (основних засобів, інших необоротних матеріальних активів, виробничих запасів) Яблунівської сільської ради народні обранці підтримали передачу майна з балансу виконавчого комітету Березанської міської ради на баланс КП «Березанькомунсервіс», управління культури, національностей та релігій, КП «Березанський комбінат комунальних підприємств» та КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги».

Погодили присутні й умови продажу об’єкта малої приватизації нежитлової будівлі загальною площею 186.1 кв. м. за адресою: м. Березань, вул. Медична, 1-В. Згідно з пропозиціями аукціонної комісії, що відбулася напередодні, встановлено стартову ціну об’єкта –  45 тис. 260 грн. Обов’язковою умовою залишилося забезпечення збереження профілю діяльності об’єкта, а саме: заклад охорони здоров’я.

Детальнішу інформацію щодо умов продажу та проведення аукціону буде розміщено на офіційному сайті БМР та в електронній торговій системі «Prozorro. Продажі».

Окрім того, серед питань порядку денного погодили ліквідацію виборчої комісії Яблунівської сільської ради та внесли зміни до рішення від 26.01.2021 №119-07-VІІІ.