ПРОВЕДЕНО ВЕЧІРНІЙ РЕЙД "ДІТИ ВУЛИЦІ"

01.02.2021

30 січня 2021 службою у справах дітей та сім'ї за участі представників структурних підрозділів виконавчого комітету Березанської міської ради та Березанського відділу поліції Переяслав-Хмельницького ВП ГУНП в Київській області організовано та проведено вечірній рейд "Діти вулиці" з метою виявлення бездоглядних та безпритульних дітей,  дітей, схильних до вживання алкогольних напоїв та наркотичних речовин, тютюнопаління.

Під час рейду з групами молоді м. Березані проведені профілактичні бесіди про заборону розпиття пива, алкогольних та слабоалкогольних напоїв у заборонених законом місцях або появу в громадських місцях у п'яному вигляді (ст.178 КУпАП), куріння тютюнових виробів у заборонених місцях (ст. 175/1КУпАП) та підтримання чистоти на вулицях.

Світлана РОЩИНА,

начальник служби у справах дітей та сім'ї виконавчого комітету Березанської міської ради