Засідання комісії з питань захисту прав дитини

29.01.2021

29 січня 2021 в актовій залі Березанської міської ради відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини. У ході роботи члени комісії розглянули питання про стан утримання, навчання та виховання дітей у дитячому будинку сімейного типу "Оберіг" родини Бурдунів, а також заслухали висновки про стан утримання, навчання та виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, в сім'ях опікунів/піклувальників та затвердили зміни до індивідуальних планів соціального захисту дітей.

Крім того, проведено комісію з питань присвоєння почесного звання України "Мати-героїня", де було розглянуто пакет документів жительки с. Садове, яка народила та виховує 9 дітей. Члени комісії одноголосно ухвалили рішення винести на розгляд виконкому клопотання перед Київською обласною державною адміністрацією про присвоєння почесного звання України "Мати-героїня" даній кандидатурі.

Світлана РОЩИНА,

начальник служби у справах дітей та сім'ї виконавчого комітету Березанської міської ради