Робота мультидисциплінарної команди

29.01.2021

На базі територіального центру працює мультидисциплінарна команда для надання комплексу соціальних послуг особам, які знаходяться в складних життєвих обставинах та проживають у віддалених неселених пунктах Березанської ОТГ. Функціонування мультидисциплінарної команди дає змогу задовольнити потреби одиноких громадян. До складу команди входять завідуюча відділенням соціальної допомоги вдома, завідуюча відділенням організації надання адресної натуральної та грошової допомоги, соціальні робітники, медична сестра, перукар.

Цього тижня мультидисциплінарна команда здійснила виїзд в приєднані до міста Березань села: Лехнівка, Ярешки, Григорівка та Яблуневе. Відвідавши домівки самотніх осіб, проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення щодо послуг, що надаються територіальним центром, та визначено основні потреби підопічних. Впровадження такого підходу дає змогу задовольнити потреби одиноких осіб і тим самим розширити та підвищити якість надання соціальних послуг.

Тетяна ТАРАН,

директор Березанського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)