НАРАДА ІЗ СОЦІАЛЬНИМИ РОБІТНИКАМИ

27.01.2021

27 січня 2021 року була проведена нарада із соціальними робітниками відділення соціальної допомоги вдома Березанського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

На нараді обговорювались питання щодо надання соціальних послуг підопічним, якими опікується територіальний центр, про етичні принципи спілкування соціального робітника з підопічними, про порядок забезпечення одиноких громадян похилого віку та інвалідів речами бувшими у вжитку, технічними засобами реабілітації, про порядок призначення житлових субсидій. Значна увага приділена питанню щодо виявлення тих громадян, які в силу життєвих обставин, за станом здоров’я чи за віком потребують сторонньої допомоги або мають потребу у підтримці від підрозділів територіального центру.

Тетяна Таран,

директор Березанського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)