ВІДДІЛЕННЯ ГЕМОДІАЛІЗУ ПРАЦЮЄ У ТРИ ЗМІНИ

27.01.2021

Відділення амбулаторного гемодіалізу КНП «Березанська міська лікарня Березанської міської ради» почало свою роботу ще у грудні 2018 року, що дало можливість хворим отримати життєво необхідні сеанси гемодіалізу. Раніше отримати послугу «очищення крові» частина пацієнтів могла лише в Київській обласній лікарні.

За час роботи відділення, процедуру гемодіалізу пройшли не лише пацієнти з Березанської ОТГ, а й жителі Згурівського, Переяслав-Хмельницького, Баришівського районів.

Наразі, у зв’язку зі зміною робочого режиму (створення додаткової бригади спеціалістів для роботи у третю зміну), з’явилася можливість прийняти на лікування більшу кількість пацієнтів із хронічною нирковою недостатністю.

Тож за необхідності проходження процедури гемодіалізу, звертайтеся за інформацією до завідувача відділення амбулаторного гемодіалізу Михайла Анатолійовича Захарчука (тел. 097-102-21-85).

За інформацією КНП "Березанської міської лікарні Березанської міської ради"