Онлайн-вебінар щодо посилення ролі громад у питаннях адаптації та боротьби зі зміною клімату

27.01.2021

З метою реалізації проекту «Посилення ролі громад у питаннях адаптації та боротьби зі зміною клімату», запровадженого Всеукраїнською Асоціацією органів місцевого самоврядування «Асоціація ОТГ» за підтримки Посольства Великої Британії в Україні, 26 січня представники Березанської громади у складі заступника міського голови Олексія Рябоконя і спеціалістів сектору ЖКХ долучилися до онлайн-вебінару «Національна стратегія управління відходами».

Програмою вебінару порушено актуальне та важливе питання поводження ТПВ у нашій країні, а також роль Асоціації ОТГ на шляху досягнення цілей сталого розвитку у частині управління відходами.

Обговорили під час вебінару й проблемні питання, практики та напрацювання інших ОТГ, досвід яких допоможе визначитися з пріоритетними заходами щодо поводження та подальшої реалізації твердих побутових відходів у нашій громаді.

Яна ПАВЛЕНКО,

головний спеціаліст сектору взаємодії з громадськістю