ЧЕРГОВИЙ ОПЕРАТИВНО-ПРОФІЛАКТИЧНИЙ ЗАХІД

23.01.2021

Службою у справах дітей та сім’ї спільно з Березанським міським центром соціальних служб виконавчого комітету Березанської міської ради було проведено черговий оперативно-профілактичний захід (рейд) з метою своєчасного виявлення дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах. За результатами рейду складені акти обстеження житлово-побутових умов, з батьками проведені індивідуально-профілактичні бесіди про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків з виховання дітей.

Також з метою контролю за станом утримання, навчання й виховання дітей, позбавлених батьківського піклування, та підготовки відповідних звітів, було відвідано дитячий будинок сімейного типу "Оберіг" родини Бурдунів і сім'ї опікунів.

Світлана Рощина,

начальник служби у справах дітей та сім'ї виконавчого комітету Березанської міської ради