РАЗОМ ЗБЕРЕЖЕМО НЕЗАЛЕЖНІСТЬ!

22.01.2021

Щороку 22 січня в Україні відзначають День Соборності — історичне свято з дня проголошення 1919 року Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки.

З нагоди 102-ї річниці Соборності України представники Березанської міської ради покладанням квітів до пам’ятного знаку великому Кобзареві – Тарасу Шевченку засвідчили повагу до всіх поколінь, які прагнули до свободи і єдності української нації, до створення своєї незалежної держави.

Цього історичного дня жителі традиційно об’єднувалися у живий ланцюг єднання, однак, карантинні обмеження внесли корективи у відзначення свята. Та бажаючі можуть підтримати та долучитися до імпровізованого ланцюга єднання віршованими поетичними рядками про Україну, ініційованого Управлінням культури, національностей та релігій виконавчого комітету Березанської міської ради.

ПАМ’ЯТАЙМО!

НАША УКРАЇНА – СОБОРНА. ВІЛЬНА. НЕПОДІЛЬНА!