25 січня учні шкіл громади повернуться до навчання за шкільними партами

22.01.2021

Таке рішення ухвалили на засіданні комісії ТЕБ та НС, що відбулося 22 січня 2021 року. Жодних додаткових обмежень, визначених постановою Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 р. №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідеміологічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», комісія не приймала.

За словами виконуючої обов’язки начальника відділу освіти виконавчого комітету Березанської міської ради Майї Деменської, причини для продовження карантину в освітніх закладах – відсутні. Усі школи забезпечені масками, термометрами та засобами дезинфекції і готові прийняти учнів на навчання в період пандемії після тривалої перерви.

Сергій ХАРЧЕНКО,

завідувач сектору з питань ТЕБ та НС