Робота постійної депутатської комісії з питань освіти, культури, молоді та спорту, медицини, туризму, соціального захисту населення, допомоги воїнам АТО

21.01.2021

Сьогодні, 21 січня, робоча група у складі депутатів і фахівців відділу освіти внесли пропозиції щодо затвердження та персонального складу конкурсної комісії на посаду керівника комунального закладу освіти Недрянського НВК та Яблунівської ЗОШ I-III ступенів Березанської міської ради.

Також, у зв’язку з оптимізацією чисельності та організаційними змінами у структурі, присутні розглянули питання щодо виконавчих органів і затвердження положень про них.

Детально розглянувши пропозиції членами комісії, питання узгоджено та запропоновано винести на чергове засідання сесії Березанської міської ради.

Павленко Я.В.,

головний спеціаліст сектору взаємодії з громадськістю