Шановні жителі та гості громади!

22.01.2021

22 січня 1919 року здійснились віковічні мрії про єдність і свободу, якими жили і за які умирали кращі сини України – проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки.

Ці історичні події стали підґрунтям для відродження незалежної, соборної і демократичної держави, що стверджують нерозривний зв’язок між усіма поколіннями борців за її волю і незалежність, демонструючи перед усім світом неподільність української землі і непохитність та монолітність української нації.

В єдності дій ми можемо досягти величної мети – сильної, духовної та високорозвиненої України.

Нехай любов до рідного краю згуртовує нас в ім’я процвітання і розвитку Березанської громади та усієї країни. Зичимо міцного здоров’я, твердого духу, незламної гідності, самоповаги, порозуміння й глибокої віри у гідне майбутнє рідної землі.

В єдності – сила!

З Днем Соборності України!